Звездите на кръга: 10-13 Март 2023 ⭐️

by: tumbalev

0

Стартов състав: 5-2-3

Фрейзър Форстър: Тотнъм успя да обърне Нотингам, но освен головете на Кейн и Сон, важна роля изиграха намесите на Форстър. При резултат 3 – 1 Форстър отрази дузпа изпълнена от Андре Аю.

Габриел: Поредният много-силен мач за Габриел. Освен, че напълно обезличи Александър Митрович, бразилеца отбеляза и важния първи гол за Арсенал.

Йошко Гвардиол: Отново страхотен мач за Гвардиол. Отбеляза и третия гол за тима си.

Бенжамен Павар: Ах какъв мач за френския национал! Два гола, от които единия бе истински красавец!

Алфонсо Дейвис: За поредна седмица канадеца е в отбора на кръга. Може би най-силния ляв бранител в Европейските първенства.

Джереми Фримпонг: Фримпонг определено е отличника по попадане в отбора на кръга. Отново блестящ мач за младата нидерландска надежда. Отчете се с гол и асистенция.

Жан-Уда Улю: Халфът на Страсбург вкара две попадение за да донесе много важна точка за неговия отбор. И докато при първия гол имаше голяма доза късмет, то второто попадение на Улю бе истински снаряд от близо 30 метра, който не остави никакви шансове на вратаря на Марсилия Пау Лопес.

Адриен Рабио: Два гола за Рабио срещу Сампдория, които му отреждат място в идеалния отбор на седмицата!

Лерой Сане: Сане започва да си връща силната форма от преди контузията заради която пропусна доста двубой за „Баварците“. Гол и асистенция и приз за играч на мача срещу Аугсбург.

Леандро Тросар: 3 асистенции за едно полувреме! Определено играча на кръга във Висшата Лига! С това си постижение Тросар се превърна в първият футболист, който го прави в рамките на първото полувреме при гостуване на своя отбор.

Люйс Опенда: Хеттрик за по-малко от 5 минути! Какъв ден само за Белгийският стрелец! Абсолютният играч на кръга в Лига 1.

Резерви:

Бен Чилуел: Чилуел започва да си връща познатата форма след дългото отсъствие заради контузията която лекуваше. Отбеляза и откриващото попадение срещу бившия си отбор Лестър.

Жоао Кансело: Кансело също заслужава да бъде споменат, заради много силния си мач и отбелязания гол както и асистенцията за гола на Алфонсо Дейвис.

Мартин Йодегард: Поредното класно представяне за плеймейкъра на Арсенал. На няколко пъти разкъсваше отбраната на Фулъм с подаванията си към Сака и Мартинели. Отбеляза и страхотен гол за три на нула в полза на Артилеристите.

Арманд Льорианте: Изглежда, че все по-често ще говорим за този много талантлив футболист, който е отбелязал цели 5 гола и е дал 3 асистенции в последните 6 двубоя, в които е участвал за Сасуоло.

Хари Кейн: Класически Кейн! Гол от перфектно изпълнена дузпа, както и гол с глава в типично негов стил.

Джонатан Давид: Още един страхотен мач! 3 гола за стрелеца, който оглави листата при голмайсторите на Френската Лига 1 заедно с Килиан Мбапе с по 19 гола.